PhoenixMetin2
Καλωσήρθατε στο PhoenixMetin2.Πρόκειται για έναν Ελληνικό ιδιωτικό σέρβερ.Είναι root με 6 ch ανοιχτά και είναι online όλο το 24ωρο.Για να βλέπετε όλα τα θέματα του Forum θα πρέπει να εγγραφείτε σε αυτό.
PhoenixMetin2
Καλωσήρθατε στο PhoenixMetin2.Πρόκειται για έναν Ελληνικό ιδιωτικό σέρβερ.Είναι root με 6 ch ανοιχτά και είναι online όλο το 24ωρο.Για να βλέπετε όλα τα θέματα του Forum θα πρέπει να εγγραφείτε σε αυτό.
PhoenixMetin2
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PhoenixMetin2

Καλώς ήρθατε στο PhoenixMetin2.
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
[GA]Droump
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
Jenga
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
bagelioxDoxaoxaoxa
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
xBlacKMagiC
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
FlickFlock
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
skyraider
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
Succubus
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
HoKage
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 
FeNoMeNoX
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_lcapΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_voting_barΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER I_vote_rcap 

 

 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 182
Φήμη : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER EmptyΣαβ Νοε 24, 2012 3:10 am

Καλησπερα σας.
Οφειλω να σας ενημερωσω σχετικα με το κλεισιμο του παιχνιδιου που εγινε στις 22-11-2012 αργα το βραδυ.
Επικοινωνησαμε με την εταιρεια που εχουμε το game να μας επαναφερουν την δυνατοτητα να εχουμε προσβαση στο server μιας και το προβλημα ειναι δικο τους και οχι δικο μας.
Η απαντηση που πηραμε ειναι οτι πρεπει να γινει εκ νεου εγκατασταση στο λογισμικο του server απο την εταιρεια και μετα εμεις να περασουμε παλι τα δικα μας αρχεια γιατι για καποιο λογο ο server τους κρασαρε.
Δυστυχως το ποιο προσφατο backup που εχω του παιχνιδιου ειναι στις 1-11-2012.
Δικο μου φταιξιμο ειναι που δεν συνεχισα να κραταω συχνα και καθημερινα backup αλλα ηταν αδυνατον να το κανω λογω σοβαρου προβλήματος υγειας σε ατομο της οικογενειας μου που με κραταει μακρια απο το παιχνιδι.
Το παιχνιδι θα ανοιξει και παλι συντομα στην κατασταση που ηταν την 1-11-2012.Αυτο σημαινει οτι ολοι οι λογαριασμοι θα γυρισουν στην κατασταση που ηταν τοτε και οσοι φτιαχτηκαν μετα την 1-11-2012 δεν θα υπαρχουν πλεον.
Ζηταω προσωπικα συγνωμη σε ολους και ολες σας γι αυτη την ταλαιπωρεια.
Το παιχνιδι θα παραμεινει μη κερδοσκοπικο και παντα ανοιχτο εχτος και αν αναγκαστουμε να το κλεισουμε απο καμια μυνηση.Μονο τοτε θα κλεισει.
Αυτα ειχα να πω.Δεν περιμενω καποιοι να θελετε να συνεχισετε να παιζετε αλλα οσοι το κανουν θα ειμαστε μαζι για πολυ καιρο ακομα.
Το φταιξιμο ειναι της εταιρειας και δικο μου που δεν κρατουσα backup αλλα σας εξηγω παραπανω τον λογο.
Η υπολοιπη διαχειριστικη ομαδα δεν φταιει γι αυτο.

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Ο Admin του PhoenixMetin2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τετ Νοε 28, 2012 3:51 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://phoenixmetin2.forumgreek.com
[GA]Droump

[GA]Droump


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Φήμη : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER   ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER EmptyΣαβ Νοε 24, 2012 6:50 am

Το παιχνίδι άνοιξε με exp και yang 400% για 48 ωρες.(απαραίτητη προϋπόθεση είναι να κάνετε update)
Η πόλη είναι στολισμένει για τις γιορτές των Χριστουγέννων.Υπάρχει ένα npc Ο Άγιος Βασίλης και πατώντας πάνω του μπορείτε να πάρετε δωρεάν την σφραγίδα ταράνδου.Ακόμα τα τέρατα απο βδομάδα θα πετάνε Χριτουγεννιάτηκες κάλτσες τις οποίες θα δίνετε στο Χριστογεννιάτικο δέντρο που βρίσκετε στην πρώτη πόλη κάθε βασιλείου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ SERVER
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ Δ.Ο
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ
» ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ SERVER
» ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΝΕΟ SERVER

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PhoenixMetin2 :: PhoenixMetin2 :: Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: